VÝCVIK SELFBALANCING – S.E.L.F. terapie 

Láká vás biodynamika nebo bodyterapeutická práce?

  • Slyšeli jste na tento jemný a citlivý přístup samou chválu, ale ještě ho nevyzkoušeli?
  • Sami jste zažili biodynamické ošetření a rádi byste se ho naučili praktikovat?
  • Už s lidmi nějaký čas pracujete a pomáháte jim díky dotekům vašich rukou?

Metoda SELFBALANCING® podpoří citlivě ale účinně přirozené schopnosti těla mezi něž patří i sebeléčení. Uleví při širokém spektru komplikací a problémů tělesných, chronických, akutních i psychických. Velmi účinná je při řešení hlubokých duchovních a psychospirituálních témat nebo při zpracovávání traumatických zážitků. Stejně tak může pomoci s problémy spojenými s rodovou linií a s její pomocí dokážete jít až do regrese.

Vždy však metoda SELFBALANCING® pracuje se současným stavem klienta a řeší jen důležitá témata pro jeho uzdravování na všech úrovních.

VÝCVIK METODY SELFBALANCING®

Výcvik je plánovaný jako roční studium v základní verzi, po kterém následuje volitelná roční nadstavba profi, kde půjdeme do ještě větší hloubky a kontextu, nadstavba je opět jako roční studium. Nicméně po absolvování základního ročního kurzu budete mít dostatek informací a nácviku, abyste mohli biodynamickou praxi provádět se svými klienty (a sbírat další cenné informace a zkušenosti z praxe).

Hlavním záměrem výcviku je ukotvit získané praktikantovy znalosti a dovednosti ze studia tak, že se praktikant umí nacítit na klientův systém a díky naučeným poznatkům vést klientovo tělo (klientův systém) k sebeléčebným dovednostem, které jsou každému systému vlastní už od narození, a postupnou praxí s klientem pomáhat celý systém uzdravovat po stránce fyzické, mentální i duševní.

Kdo vás výcvikem provede?

Celým výcvikem, kromě dvou jarních modulů, vás provedu já, Kateřina Hrabec, autorka metody Selfbalancing, bodyterapeutka, mentorka a průvodkyně žen na cestě uzdravování ženství z následků traumatu zneužívání. Metodu Selfbalancing jsem postupně vyvíjela z původní kraniosakrální biodynamické terapie, která mi před více než 10 lety učarovala.

Postupně se ale původní pojetí praxe natolik odklonilo od klasické „kranio praxe“, že jsem se rozhodla tento směr následovat a začala vznikat metoda má vlastní, kde pojím dohromady přístupy i jiných bodyterapeutických směrů, pohybovou terapii, konstelační práci, koučinkové přístupy a mnoho dalšího. Metoda si sama našla praxí mě a já ji teď předávám dál. Díky bohu.

Pomáhat mi budou střídavě asistenti, studenti prvního výcviku, kteří už jsou ve své práci natolik daleko, že vám mohou při vašich začátcích i při vaší nové cestě společně se mnou v mnohém pomoci.

Rozhovor s Filipem o metodě SELFbalancing

Výsledkem je zdravější klient, rozšířené znalosti o fungování jeho těla a hlubší propojení na úrovni pochopení fungování v souladu se zákony planety i se svým nejvyšším potenciálem. To vše díky vašemu přístupu k uzdravování klientova těla, mysli i duše.

Momentky z tréninku

Reference 

„Ráda bych vyjádřila poděkování a vděčnost, že jsem na svojí cestě měla možnost potkat Kateřinu a setkat se osobně s její prací. V minulosti jsem opakovaně navštěvovala ošetření metodou Kraniosakrální terapie, avšak nikdy tato ošetření neměla na moje tělo a mysl tak hluboký dosah a okamžitý pozitivní posun, jako je to v případě ošetření u Kateřiny. Ve spolupráci s Katkou vnímám velikou pravdu, že terapeut vás umí dovest do hloubky, kterou sám osobně navštívil, k místům, kterými sám prošel a k bolesti, kterou sám v sobě uzdravil. Terapie Kateřiny vedou klientka k uzdravení těch nejbolestivějších a nejhlubších traumat. Znám práci Katky již pár let a v minulosti jsme spolu spolupracovali na jiných projektech v oblasti osobního rozvoje a osobní transformace. Vím, jak krásnou, ale náročnou a hlubokou cestou za posledních 17 let prošla a jak lidsky kvalitní člověk je. Bez váhání řadím Kateřinu mezi špičku mezi terapeuty v ČR a z celého srdce ji přeji, aby ve svém poslání i osobním životě byla dále tak naplněná, šťastná a úspěšná, jako tomu mohu být přítomna nyní. Ze srdce děkuji.“

Hana Šrámková (koučka)

„Kateřina je velmi empatická a vnímavá žena. Dokáže se dobře naladit na klienta a jeho příběh. Má rozsáhlé osobní zkušenosti a prošla rozličnými kurzy a výcviky zaměřenými na terapeutickou práci a práci s traumatem. Při sezení s ní se cítím bezpečně a vím, že se mohu při naší společné práci pustit do sdílení a otvírání i velmi osobních témat. Je pro mě dobrou průvodkyní na cestě krajinamiduše i těla.“

Tereza Pospěchová (psychoterapeutka)

Máte dotazy?

Nejste si jistí, že všemu rozumíte? Zeptejte se mě na Messengeru Kateřina Hrabec. 

V případě zájmu o podrobnější informace jsem ráda k dispozici, s každým zájemcem o
výcvik si před vstupem ještě naplánujeme společný call, kde si řekneme přesné platební
podmínky a termíny splátek, možná očekávání a ujasníme si záměr, společně se naladíme
na stejnou vlnu…. těším se na online setkání a na společnou cestu.